בידוד חולה מיידי

מתקן נייד המאפשר לבתי חולים להגיב להתפרצויות זיהומים על ידי בידוד מטופלים באופן מיידי. המתקן הופך לחדר בידוד עם מסנן אוויר (HEPA) בעל מנגנון פתיחת דלת ללא מגע יד אדם.
ה-Rediroom מספק יכולות בידוד נרחבות וגמישות.

רדירום

Rediroom הוא חדר בידוד זמני המיועד למטופל אחד שמתוכנן לבודד חולה עם מחלה זיהומית בבידוד מגע או בידוד טיפתי.

חדר בידוד עם מסנן אוויר המאפשר כניסה ללא מגע יד אדם עם תחנת ציוד מיגון אישי. Rediroom נמצא בתוך עגלה שיכולה להיות מוסעת בקלות למטופל, היכן שהוא נמצא. היא ניתנת לתפעול בתוך פחות מ-5 דקות.

המוצר תוכנן כחלופה לחדרי בידוד בנויים התופסים מקום רב ונמצאים בשימוש רק לעיתים. Rediroom מאפשר לבתי חולים לבודד באופן מידי חולים בבידוד מגע או בידוד טיפתי – בכל מקום בו הם נמצאים.

בידוד מיידי למטופלים בבידוד מגע ובידוד טיפתי.

פתרון נייד מהשורה הראשונה

Rediroom היא עגלה ניידת שמכילה בתוכה חדר בידוד מלא וניתן להסעה למיטת החולה. ניתן להקמה סביב מיטת החולה על ידי יצירת חלל מבודד במחלקה.

מוכן לפעולה בתוך 5 דקות

מעגלה ניידת לחדר בידוד בפחות זמן משלוקח לבודד חדר אחד בשיטות מסורתיות. Rediroom יכול להיפתח על ידי אדם אחד בפחות מ-5 דקות.

כניסה ויציאה ללא מגע ידיים

מפחית את הסיכון לזיהום של הידיים. הכניסה מבוצעת באמצעות דריכה על הפדאל הממוקם באופן אסטרטגי מתחת ליחידה מובנית של ציוד המיגון האישי, Rediroom מעלה את מודעות הצוות לשימוש בציוד מיגון אישי ושמירה על היגיינת הידיים.

סינון אוויר מזוהם

מסנני ה-HEPA והפחמן שלנו מסלקים 99.5% מהחלקיקים עד גודל של 0.3 מיקרון. הפילטר שלנו יעיל יותר ממסנן N95 וקטן מספיק כדי ללכוד טיפות נשימתיות וחיידקים לפני שהאוויר מתפזר במחלקה.

הבעיה היא שאין בידוד קל... עם Rediroom אתה יכול ליצור אזור מבודד יעיל ולשמור על גמישות ולהזיז אותו במחלקה. לא קיים מוצר אחר בשוק שיכול לעשות זאת.
ד״ר דיוויד קווקסלי – רופא בכיר לרפואה דחופה בבית החולים המלכותי בבריסביין ובית החולים לנשים.

מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​