יעילות מגבוני Clinell כנגד נגיף הקורונה (COVID-19)

עודכן בתאריך 11.09.20.

מגבוני Clinell Universal הוכחו כמשמידים את  נגיף הקורונה הגורם למחלת ה-COVID-19 (SARS-CoV-2) תוך 30 שניות. הם נבדקו על פי תקן אירופאי EN14476 במעבדה מוסמכת ובלתי תלויה.

COVID-19 נודע בעבר כ-״נגיף הקורונה החדש״ (nCov) וכנגיף קורונה החדש 2019 (2019-nCoV). מחלה זו נגרמת מזן חדש של נגיף מאותה משפחה של נגיפים שגורמים לתסמונת הנשימתית המזרח תיכונית (MERS-CoV) ולהתפרצות מחלת הסארס בשנת 2003.

נגיף קורונה החדש זוהה לראשונה ב-7 בינואר 2020 והמגפה התפשטה במהירות. גופי בריאות, ארגונים לאומיים ובין לאומיים עדיין דנים על המגפה ויגיבו בהתאם להתפתחויות. הכתבה הבאה עוסקת ביעילות מגבוני Clinell Universal (המגבונים הירוקים) ומגבוני חומצה פרצטית (המגבונים האדומים) נגד נגיף הקורונה.

בחירת המגבון המתאים

מגבוני Clinell Universal משמידים את נגיף הקורונה הגורם למחלת ה-COVID-19 (SARS-CoV-2) בתוך 30 שניות.
מגבוני חומצה פרצטית מחסלים נגיפים באופן מוחלט. הם גם יעילים כנגד נגיף הקורונה בתוך 60 שניות מזמן הניקוי. אלא אם נאמר אחרת, אין צורך להשתמש במגבוני חומצה פרצטית כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. מגבוני Clinell Universal מצוינים כנגד נגיף הקורונה.

שלושת המגבונים נבדקו בתקן EN14476 במעבדת Microbac, מעבדת צד שלישי בלתי תלויה בעלת דרגת סיכון ביולוגי 3
(Biosafety level 3) בארצות הברית (אחת המעבדות העצמאיות הבודדות בעולם המוסמכות לבצע מבחני יעילות על נגיף הקורונה).
מגבוני Clinell Universal נבדקו כנגד נגיף הקורונה עצמו ולא על נגיף דומה.

יעילות תוך 30 שניות

מגבוני Clinell Universal יעילים כנגד נגיף COVID-19 בתוך 30 שניות מזמן המגע. מגבוני חומצה פרצטית מוכחים כיעילים נגד נגיף הקורונה בתוך 60 שניות מזמן המגע. חשוב להבין את משמעות המונח ״זמן המגע״. זמן המגע הוא משך הזמן שבו המשטח שנוקה צריך להישאר לח כדי שהחיטוי יעבוד. מגבוני Clinell Universal ומגבוני חומצה פרצטית מתוכננים לשמור על המשטח לח למשך כל זמן המגע. משתמשי המגבונים מוכרחים להשליך לפח את המגבון בו השתמשו כשהוא מתייבש או מתלכלך.

הוכחה כיעילה כנגד נגיף הקורונה.

המגבונים האוניברסליים, קוטלי-הנבגים של Clinell:

A. baumannii | C. auris | Coronavirus | E. coli | MRSA | P. aeruginosa | VRE

לא נדרש ניקיון מקדים

מגבוני Clinell Universal ומגבוני חומצה פרצטית הם מגבונים המחטאים ומנקים בו-זמנית, כלומר, הם מנקים ומחטאים בפעולה אחת בלבד. בניגוד לניקיון עם אקונומיקה, המוצרים שלנו לחיטוי משטחים לא דורשים ניקיון מקדים של המשטח, מה שמוריד את הסיכוי לטעויות של המשתמשים ומבטיח שכמות חומר החיטוי תמיד תהיה מתאימה.

מתי להשתמש

למידע נוסף על COVID-19, אנא פנה לרשויות המקומיות למניעת זיהומים או לעדכונים והנחיות לאומיים או בין לאומיים – ארגון הבריאות העולמי, המרכזים לבקרת מחלות, משרד הבריאות והשירותים החברתיים. מידע נוסף על יעילות המוצר ניתן למצוא בדפי האינטרנט על מגבוני Clinell Universal ומגבוני חומצה פרצטית.

מקורות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​