המוצרים שלנו נמצאים בשימוש בהיקף רחב בבתי החולים בארץ ובעולם

המוצרים שלנו נמצאים בשימוש בהיקף רחב בבתי החולים בארץ ובעולם

הם תוכננו בידי רופאים על מנת להגן על עובדי מערכת הבריאות ומטופליהם.

שילוב של טכנולוגיה חדשנית ונוחות שימוש. המוצרים שלנו מספקים לעובדי מערכת הבריאות את הפתרונות היעילים ביותר שקיימים. המוצרים הוכחו קלינית כמונעים זיהומים על ידי חיסול נגיפים וחיידקים.

הם תוכננו בידי רופאים על מנת להגן על עובדי מערכת הבריאות ומטופליהם.

שילוב של טכנולוגיה חדשנית ונוחות שימוש, המוצרים שלנו מספקים לעובדי מערכת הבריאות את הפתרונות היעילים ביותר שקיימים. המוצרים שלנו הוכחו קלינית כמונעים זיהומים על ידי חיסול נגיפים וחיידקים.

מוצרים מומלצים

מגבוני אלכוהול

מגבונים לחיטוי מהיר במיוחד וללא השארת כתמים. 70% איזופרופנול איכותי המחסל 99.999% מהפתוגנים ממשטחים ומכשירים רפואיים לא-פולשניים.

מידע נוסף »

רדירום

חדר בידוד נייד שמאפשר לבתי חולים לבודד מטופלים באופן מיידי. המתקן הופך לחדר בידוד הכולל מסנן אוויר (HEPA) עם מנגנון פתיחת דלתות

מידע נוסף »

COVID-19: מקורות מידע לעובדי מערכת הבריאות

עצרו את הפצת הנגיף

קיימים מקורות מידע דיגיטליים לקידום ועידוד התנהגות מיטבית ותמיכה חינוכית. מקורות מידע אלו פותחו בשיתוף פעולה עם מומחים מובילים למניעת זיהומים. הורד את המידע כאן. ניתן להדפיס, לשתף ולהשתמש בחינם ובאיזה אופן שתרצה.

תאימות יוצאת דופן

לתאימות החומרית יש חשיבות עליונה. הפורמולציות שלנו ידידותיות למשטחים ומעניקות לכם יעילות קלינית ללא תחרות, וללא פגיעה בציוד שלכם. תאימות מאומתת עם למעלה מ-50 יצרנים ו-100 פריטי ציוד אשר מצויים בשימוש נרחב בבתי חולים ובמתקני בריאות אחרים.

איך לרכוש

לרכישת מוצרי Clinell עבור הארגון שלך, צור איתנו קשר.

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​