להפוך את בתי הספר לבטוחים יותר

להגן על צוות ההוראה, התלמידים ומשפחותיהם

שיפור היגיינת המשטחים היא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת הפצת זיהומים בבתי הספר. לשם כך, חשוב להשתמש רק במוצרים שהוכחו קלינית. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כיעילים בהשמדת נגיף הקורונה ממשטחים.

מוצרים מומלצים

מגוון רחב של מוצרים מקצועיים שנועדו להקנות בטיחות היגיינית בבית הספר

מה הם מגבוני Clinell Universal?

מגבוני Clinell Universal הם מגבונים שמנקים ומחטאים בפעולה אחת. כלומר, הם חוסכים את הצורך בניקיון לפני השימוש שלהם. כשמנקים בבית הספר, חשוב לוודא כי כל מוצר ניקיון הוכח קלינית כיעיל. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כיעילים נגד נגיף הקורונה במשטחים תוך כ-30 שניות.

מה הם מגבוני Clinell Universal?

מגבוני Clinell Universal הם מגבונים שמנקים ומחטאים בפעולה אחת. כלומר, הם חוסכים את הצורך בניקיון לפני השימוש שלהם. כשמנקים בבית הספר, חשוב לוודא כי כל מוצר ניקיון הוכח קלינית כיעיל. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כמשמידים את וירוס הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות.

מוצרים מוכחים קלינית ויעילים לשמירה על בטיחות צוות בית הספר

מושלם לניקוי שולחנות, כיתות וציוד משותף

ניקוי וחיטוי בבת אחת

נבדק דרמטולוגית – מתאים לעור הידיים

מוצר מוכח קלינית ככלי המשמיד את נגיף הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות

מקורות מידע שימושיים לצוות בית הספר

גלו עוד על צעדים פשוטים למניעת התפשטות מגפת נגיף הקורונה. המקורות החינוכיים שלנו שפותחו על ידי מומחים במניעת זיהומים, עוזרים בהעלאת המודעות וקידום מנהגים חשובים.

תהיו בקשר

ראה כיצד אנו יכולים לעזור בחיזוק המאמצים שלך למניעת זיהומים בבתי ספר.

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות חיוניות למורים ועובדי הניקיון של בית הספר במהלך מגפת נגיף הקורונה

בזמן מלחיץ זה, במיוחד למורים, חברנו יחד עם חברת TES כדי לענות על מיתוסים ולהציג עובדות לגבי איך להגן על צוותי ההוראה בבתי הספר מפני נגיף הקורונה.

כן, והם הראו יעילות בהסרתם ממשטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כמשמידים את נגיף הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות.

משטחים אלו כוללים משטחים שנוגעים בהם באופן קבוע על ידי אנשים שונים במהלך היום ובכך עלולים לגרום להעברה של הוירוס. בבתי ספר, חשוב לנקות משטחים הכוללים שולחנות, ציוד משותף, צעצועים, שירותים (כיורים ואסלות), ידיות של חלונות ודלתות, מעקות, מתגי עור וטלפונים.

חשוב שצוות הניקיון בבית הספר ינקה גם אזורים בהם משתמשים ומתחלפים קבוצות שונות של תלמידים בבית הספר כמו ציוד אומנות, מדע וספורט, משחקים ומתקנים בחצר בית הספר, שולחנות אוכל וכיתות.

כשמם כן הם – מגבוני Clinell Universal הם מגבונים רב-תכליתיים שמשמשים לניקוי וחיטוי משטחים ומקומות רבים. הם מסוגלים לנקות ולחטא בפעולה אחת ועל כן אין צורך לנקות לפני השימוש בהם. על כן, השימוש במגבוני Clinell Universal חוסך שימוש בסוג נוסף של מגבונים ומנקי משטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו כיעילים נגד מגוון רחב של וירוסים וחיידקים כולל וירוס השפעת ונובו-וירוס (Novovirus).

לסיכום, רכישת מגבוני Clinell Universal כוללת חבילת שירות לקוחות מלאה הכוללת הספקה ללקוח של מודעות מותאמות אישית, עלוני מידע, שילוט לתזכורת לנקות ו-וובינרים לתרגול ניקיון.

מוצרי חיטוי המשטחים של Clinell הותאמו במיוחד לשימוש במגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לניקוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים תכופות כמו שולחנות, ציוד משותף, צעצועים ושירותים.

מגבוני Clinell Universal נבדקו במיוחד דרמטולוגית לעור הידיים. עם זאת, מגבוני Clinell Universal לא רשומים באופן רשמי כמגבונים לניקוי או חיטוי ידיים.

חשוב לנקות באופן קבוע משטחים שנוגעים בהם לעיתים קרובות

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​