הפיכת מקום העבודה למקום בטוח יותר

הפיכת מקום העבודה למקום בטוח יותר

שיפור היגיינת המשטחים היא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת הפצת מזהמים. לשם כך, חשוב להשתמש רק במוצרים שהוכחו קלינית. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כיעילים בהשמדת נגיף הקורונה ממשטחים.

מוצרים מומלצים

מגוון רחב של מוצרים מקצועיים שנועדו להבטיח את הבטיחות בבית הספר

מה הם מגבוני Clinell Universal?

מגבוני Clinell Universal הם מגבונים שמנקים ומחטאים בפעולה אחת. כלומר, הם חוסכים את הצורך בניקיון לפני השימוש שלהם. כשמנקים בבית, חשוב לוודא כי כל מוצר ניקיון הוכח קלינית כיעיל. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כיעילים נגד נגיף הקורונה במשטחים תוך כ-30 שניות.

פתרונות למניעת הפצת זיהומים לנהגים ועובדים בדרכים

מגבוני Clinell Universal מתאימים במיוחד לשימוש במגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לניקוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים תכופות ברכב כמו ידיות, הגה, מושבים ומשענות לידיים – כל אלו עשויים להיות מצע להתרבות חיידקים מזיקים. קראו עוד על העצות שלנו על איך לשמור ולשפר את בטיחות השימוש ברכב.

מוצרים מוכחים קלינית ויעילים לשמירה על הבטיחות במשרד

מושלם לניקוי שולחנות, כיתות וציוד משותף

ניקוי וחיטוי בבת אחת

נבדק דרמטולוגית – מתאים לעור הידיים

מוצר מוכח קלינית ככלי המשמיד את נגיף הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות

מקורות מידע שימושיים

גלו עוד איך צעדים פשוטים יכולים למנוע התפשטות מזהמים. מקורות המידע שלנו שפותחו על ידי מומחים במניעת זיהומים עוזרים בהעלאת מודעות וקידום מנהגי ניקיון חשובים.

עלון מידע על משטחים בעלי סבירות גבוהה להימצאותם של חיידקים

עלון מידע על משטחים בעלי סבירות גבוהה להימצאותם של חיידקים במקלחות ושירותים

עלון מידע על משטחים בעלי סבירות גבוהה להימצאותם של חיידקים במקומות עבודה

עלון מידע על בחירת מוצר החיטוי המתאים ביותר

תהיו בקשר

ראה כיצד אנו יכולים לעזור בחיזוק המאמצים שלך למניעת זיהומים במקום העבודה שלך.

שאלות נפוצות

כן, והם הראו יעילות בהסרתם ממשטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כמשמידים את נגיף הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות.

משטחים אלו כוללים משטחים שנוגעים בהם באופן קבוע על ידי אנשים שונים במהלך היום ובכך עלולים לגרום להעברה של הוירוס. במקומות עבודה, חשוב לנקות משטחים הכוללים שולחנות, ציוד משותף, שירותים (כיורים ואסלות), ידיות של חלונות ודלתות, מעקים, מתגים וטלפונים.

כשמם כן הם – מגבוני Clinell Universal הם מגבונים רב-תכליתיים שמשמשים לניקוי וחיטוי משטחים ומקומות רבים. הם מסוגלים לנקות ולחטא בפעולה אחת ועל כן אין צורך לנקות לפני השימוש בהם. על כן, השימוש במגבוני Clinell Universal חוסך שימוש בסוג נוסף של מגבונים ומנקי משטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו כיעילים נגד מגוון רחב של וירוסים וחיידקים כולל וירוס השפעת ונובו-וירוס (Novovirus).

לסיכום, רכישת מגבוני Clinell Universal כוללת חבילת שירות לקוחות מלאה הכוללת הספקה ללקוח של מודעות מותאמות אישית, עלוני מידע, שילוט לתזכורת לנקות ו-וובינרים לתרגול ניקיון.

מוצרי חיטוי המשטחים של Clinell הותאמו במיוחד לשימוש במגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לניקוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים תכופות כמו שולחנות, ציוד משותף, צעצועים ושירותים.

מוצרי חיטוי המשטחים של Clinell הותאמו במיוחד לשימוש במגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לניקוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים תכופות כמו שולחנות, ציוד משותף, צעצועים ושירותים.

חשוב לנקות באופן קבוע משטחים שנוגעים בהם לעיתים קרובות

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​