מידע לצוותים רפואיים

עצור את ההתפשטות

מגבוני קלינל פותחו בשיתוף פעולה עם מומחים מובילים העוסקים במניעת זיהומים. באפשרותכם לקבל מידע מלא אודות המוצר ולהפיצו על ידי הורדת הקבצים מטה.

5 עקרונות הניקיון

בכל הנוגע לניקוי סביבתי, ישנם כמה צעדים פשוטים שיכולים לסייע במניעת העברת חיידקים ממשטח אחד למשנהו.

נגיף הקורונה יכול לשרוד על משטחים במשך ימים. כלומר, היגיינת שטח תהיה יעילה אם נעצור את התפשטות הנגיף. 

ידיים נקיות מצילות חיים. מגבוני קלינל עשויים מחומרים המסייעים לניקוי יסודי ומיוצרים בהתאמה מלאה לשימוש בטיחותי בטכניקה ייחודית שהוכחה כיעילה במניעת התפשטות זיהומים. 

מקורות מידע על היגיינת משטחים

נגיף הקורונה יכול לשרוד על משטחים במשך ימים. כלומר, שמירה על היגיינת משטח יעילה היא חיונית, כדי שנוכל נעצור את התפשטות הנגיף. שמור זאת בראש מעייניך באמצעות עלוני מידע להדפסה שלנו.

ניקוי בטיחותי

עקרונות הניקיון שלנו נועדו להקל על יישום הוראות השימוש באמצעות תרגול של 5 שלבים פשוטים, וזאת כדי לוודא שהנגיפים לא מועברים למשטחים נקיים.

העלאת מודעות

מטרתנו להעלות את המודעות לניקוי משטחי עבודה משותפים בקרב צוותים רפואיים, ובכך לשבור את שרשרת העברת הנגיף.

יעילות החיטוי

מוצר יעיל + שיטות עבודה מומלצות = חולים מוגנים. פוסטר להדפסה המזכיר ומדגיש לצוות לגבי שימוש נכון במגבוני קלינל

הגברת ההגנה

במצב של נגיפים מסוכנים כמו נגיף הקורונה, ניתן לשלב שימוש במכונת חיטוי. לקבלת מידע נוסף על הגנה מלאה ואופן השימוש:

שמירה על הגיינה

לשימושכם מידע על שימוש יעיל במגבוני הידיים שלנו, באזורים הנפוצים להחמצה במהלך שטיפת ידיים

לעורר השראה

מידע קליל ונעים הנועד לקהל צעיר לצורך הבנת משמעות השימוש במגבונים בצורה יעילה

שאלות נפוצות

כן, והם הראו יעילות בהסרתם ממשטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו קלינית כמשמידים את וירוס הקורונה ממשטחים תוך כ-30 שניות.

מוצרי חיטוי המשטחים של Clinell הותאמו במיוחד לשימוש במגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לערכת כלי הניקיון הסטנדרטית. מגבוני Clinell Universal מושלמים לניקוי וחיטוי משטחים שנוגעים בהם לעיתים תכופות בבית, כולל מטבח, שירותים ואף מסכי מחשב.

מגבוני Clinell Universal נבדקו במיוחד דרמטולוגית לעור הידיים. עם זאת, מגבוני Clinell Universal לא רשומים באופן רשמי כמגבונים לניקוי או חיטוי ידיים.

כשמם כן הם – מגבוני Clinell Universal הם מגבונים רב-תכליתיים שמשמשים לניקוי וחיטוי משטחים ומקומות רבים. הם מסוגלים לנקות ולחטא בפעולה אחת ועל כן אין צורך לנקות לפני השימוש בהם. על כן, השימוש במגבוני Clinell Universal חוסך שימוש בסוג נוסף של מגבונים ומנקי משטחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו כיעילים נגד מגוון רחב של וירוסים וחיידקים כולל וירוס השפעת ונובו-וירוס (Novovirus).

משטחים אלו כוללים משטחים שנוגעים בהם באופן קבוע על ידי אנשים שונים במהלך היום ובכך עלולים לגרום להעברה של הוירוס. בבתי ספר, חשוב לנקות משטחים הכוללים שולחנות, ציוד משותף, צעצועים, שירותים (כיורים ואסלות), ידיות של חלונות ודלתות, מעקות, מתגי עור וטלפונים. חשוב שצוות הניקיון בבית הספר ינקה גם אזורים בהם משתמשים ומתחלפים קבוצות שונות של תלמידים בבית הספר כמו ציוד אומנות, מדע וספורט, משחקים ומתקנים בחצר בית הספר, שולחנות אוכל וכיתות.

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​