נגיף הקורונה (COVID-19)

כל מה שצריך לדעת

מגפת נגיף הקורונה נגרמת על ידי נגיף מזן דומה לזנים שהתפשטו במגפת הסארס (SARS) ולזן התסמונת הנשימתית המזרח תיכונית (MERS-CoV).

מקורות מידע לצוותים רפואיים

העלו מודעות, למדו את הצוות ותפתחו הרגלים בצורה הטובה ביותר בעזרת המקורות הדיגיטליים שלנו לגבי נגיף הקורונה. המקורות פותחו באמצעות צוות הבית שלנו הכולל מומחים למניעת זיהומים.

מוצרי קלינל משמידים את נגיף הקורונה

מוצרי Clinell Universal הוכחו קלינית כמשמידים את נגיף הקורונה בתוך 30 שניות. המוצרים נוסו במעבדה כנגד נגיף הקורונה עצמו, ולא על תחליפים, והוכחו כיעילים.

מניעה קודמת לטיפול

אין טיפול ספציפי לנגיף הקורונה, מה שמחזק את החשיבות הקריטית במניעת התפשטותו. איננו יכולים לטפל בנגיף באדם שכבר נדבק, אך ביכולתנו לחסל את הנגיף.

מה זה COVID-19?

COVID-19 הוא שמה הרשמי של המחלה הנגרמת ע״י נגיף קורונה שתואר לראשונה בסוף שנת 2019. השם נובע מהמונח האנגלי –CoronaVirus Disease 2019. נגיף הקורונה החדש גורם לתסמינים הדומים מאוד לאלו של דלקת ריאות. לרוע המזל, מכיוון שהמחלה נגרמת על ידי נגיף ולא על ידי חיידק, טיפול אנטיביוטי אינו יעיל כנגדה.

הנגיף עצמו נקרא SARS-CoV-2 בעקבות הדמיון הגנטי בינו לבין נגיף הסארס שהתגלה בשנת 2003. בעבר הנגיף נודע בשם nCov-2019 אך שם זה אינו בשימוש כיום.

כיצד הנגיף מתפשט?

ידוע כי נגיף הקורונה החדש עובר מאדם לאדם. כמו נגיפי קורונה אחרים, הראיות המדעיות מלמדות כי הוא עובר הן במגע ישיר והן דרך טיפות המשתחררות בעת שיעול או התעטשות. קיימים דיווחים שההדבקה יכולה להתרחש גם אם האדם המדביק אינו חווה תסמינים כלל(אסימפטומטי).

נגיף הקורונה מזהם משטחים

ידוע כי נגיפי הקורונה האנושיים נמצאים בסביבה היומיומית שלנו. בתנאים המתאימים, הם יכולים להישאר בה במשך ימיםואף שבועות.

אילו מוצרים של GAMA מחסלים את נגיף הקורונה?

היגיינת ידיים ומשטחים טובה מצריכה מוצרים שיעילותם מוכחת קלינית. מגבוני Clinell הוכחו כיעילים כנגד נגיף הקורונה על ידי מעבדות מוסמכות ובלתי תלויות.

מגבוני Clinell Sporicidal מחסלים נגיפים באופן מוחלט. הם הוכחו כיעילים בחיסול נגיף הקורונה תוך דקה.

הופכים משטחים לבטוחים. מגבוני Clinell Universal הוכחו כיעילים באופן ספציפי כנגד נגיף הקורונה תוך 30 שניות.

חדשות על נגיף הקורונה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​